Ledare

Här är våra ledare på Skeppet:

_MG_1855

Preben Rydin

E-post: preben.rydin@gmail.com
Telefon:
070- 919 90 36

Ledare Skeppet, Husansvarig på Skeppet

_MG_1875 copy

Anders Holmqvist

E-post: anders.hq@gmail.com
Mobil:
0708-60 69 50

Ledare Skeppet, Båtansvarig på Skeppet

_MG_1872

Annelie Strindh

Kårens tältansvarige Valberedningen
E-post: annelie.strindh@gmail.com
Mobil:
070-646 98 68

Ledare Sjöfåglarna och Skeppet

_MG_1864

Daniel Widholm

E-post: daniel@aquacomplete.se
Telefon:
070-298 55 70

Ledare Skeppet

_MG_0274_liten

Eva Benesch

Kårens webbadministratör & IT-ansvarig
E-post: eva@benesch.se
Mobil:
0707-26 60 27

Vice avdelningsledare Skeppet

StyelsenHelene

Helene von Waldenström Stridsberg

Kårkassör
E-post: Helenevonwalden@gmail.com
Mobil:
0725-20 10 08

Ledare Skeppet

_MG_0257_liten

Jessica Ingerlund

E-post: jessica@ingerlund.com
Mobil:
070-974 63 98

Ledare Skeppet, Tältansvarig på Skeppet

_MG_0244_liten

Kristin Westberg

KUL Kårutbildningsledare
E-post: kristin.westberg@realff.se
Mobil:
070-951 79 62

Avdelningsledare Skeppet

Lisa i fjällen

Louise ”Lisa” Norman

Sjukvårdare
E-post: louise.norman@spray.se
Mobil:
0705-31 40 49

Ledare Skeppet

_MG_1849

Niklas Hugdahl

Kårens båtansvarig
E-post: niklas.hugdahl@gmail.com
Mobil:
070-482 04 76

Ledare Skeppet, Materielansvarig på Skeppet

_MG_1844

Pia Bellander

E-post: pia@bellanders.se
Mobil:
070-2264618

Ledare Skeppet

_MG_1858

Pia Nordman

E-post: pia.nordman1@gmail.com
Mobil:
0793-03 07 23

Ledare Skeppet, Husansvarig på Skeppet